LEFO – Legeforskningsinstituttet

Telefaks: 23 10 90 60
LEFO – Legeforskningsinstituttet

                  
Rø, Karin Isaksson - Ph.d. instituttsjef

E-post: karin.ro@legeforeningen.no
Telefon 959 33 853
   
Hvitmyhr, Wenche S. - Forskningssekretær

E-post: wenche.hvitmyhr@legeforeningen.no
Telefon 907 80 989
   
Aasland, Olaf Gjerløw - Seniorforsker
Professor emeritusved Institutt for helse og samfunn, Universitetet i Oslo (UiO).

E-post: olaf.aasland@legeforeningen.no
Telefon 906 67 320
   

Bringedal, Berit -dr. polit. - Seniorforsker

E-post: berit.bringedal@legeforeningen.no
Telefon 41 70 11 43
Mobil    909 83 849

   
Rosta, Judith - ph.d. - Seniorforsker

E-post: judith.rosta@legeforeningen.no
Telefon 23 10 90 00
Mobil 915 60 515
   
Ronge, Kari - Spesialsrådgiver - nettredaktør

E-post: kari.ronge@legeforeningen.no
Telefon 911 59 243
   
Birkeli, Cecilie Normann - Rådgiver

E-post: cecilie.normann@legeforeningen.no
Telefon 930 35 985
   
Bååthe, Fredrik – ph.d – Gjesteforsker

E-post: fredrik.baathe@legeforeningen.no
Telefon 417 01 143